Na Bulwarach - nasz obiekt to idealny

wybór dla osób, które lubią najbardziej malownicze zakątki miasta.

itamy Państwa w obiekcie Bulwary. To nowo wybudowany obiekt w eleganckim, nowoczesnym stylu. Jednym z największych atutów tego miejsca jest jego położenie. Usytuowany jest on w najbardziej malowniczym zakątku miasta - nad rzeką Wisłoka. W zasięgu obiektu znajduje się plac zabaw, boisko, a wzdłuż brzegu rzeki-ścieżka rowerowa. Mimo swego położenia na obrzeżach miasta obiekt od starego rynku dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer. Budynek dysponuje komfortowo urządzonym apartamentem, trzynastoma pokojami , dwiema salami konferencyjnymi oraz salą bankietową. W obiekcie mieści się również Restauracja Manuka.


Czytaj więcejBULWARY

 

Na BULWARACH posiada w swojej ofercie 14 klimatycznych pokoi, w tym apartament, wyróżniających się przemyślanym, designerskim wystrojem.

Naszym Gościom proponujemy, dopasowane w zależności od potrzeb, pokoje:

Do wyboru są łóżka typu twin oraz king (zapewniają komfortowy sen, wygodę, gwarantują pełen relaks i wypoczynek).

4 pokoje posiada możliwość rozszerzenia wyposażenia o dostawki.

Możemy przyjąć w komfortowych warunkach co najmniej 34 osób

 

CENTRUM KONFERENCYJNO - BIZNESOWE

 „Na Bulwarach" to idealne miejsce, na zorganizowanie konferencji, spotkania biznesowego lub imprezy integracyjnej. Cisza i piękne otoczenie tworzą atmosferę skupienia i spokoju.

Nasze sale zachwycają swoim stylem, podnoszą prestiż wydarzeń, jakie są w nich organizowane.

„Na Bulwarach” znajdują się 2 klimatyzowane sale konferencyjno-szkoleniowe oraz sala bankietowa.

Nasza standardowa oferta konferencyjna zawiera:

 

 

RESTAURACJA MANUKA

 

Dobre śniadanie - udany dzień!

Od Poniedziałku - Piątku w godzinach 9.00 do 11.00 polecamy Państwu śniadania z Naszej karty śniadaniowej a także ofertę specjalną, dzięki której do każdej ulubianej kawy śniadanie za 5 PLN 

W soboty i niedziele w godzinach 9.00-11.00 do każdego śniadania kawa - 2 PLN

Obiady i Lunch

W niedziele oprócz dań z Naszego Menu w godzinach 12.00 -16.00 polecamy Niedzielne Obiadki - zupa/danie główne/ deser w zestawie tylko 35 PLN natomiast w tygodniu "Szybki Lunch" zupa/danie główne - 24 PLN, który podajemy od 12.00 do 16.00.